Sveiki!

SIA "Dizaina aleja" ir jauns uzņēmums, kas dibināts 29.11.2017., taču es šajā sfērā darbojos jau 16 gadus. Iepriekš strādāju labi zināmā mēbeļu ražotnē, kas izgatavoja kvalitatīvas un daudzveidīgas mēbeles priekš visplašākā klientu loka, dažas no manis gatavotajām mēbelēm aplūkojamas sadaļā "Galerija".

Allaž esmu atvērts diskusijai ar klientu, lai atrastu kompromisus gan dizaina, gan finanšu jautājumos. Varu ieteikt praktiskākos un Jūsu interjeram atbilstošākos risinājumus priekš mājokļa, biroja vai veikala - ja klienta iecerētais dizaina risinājums tehniski nav īstenojams, saglabājot pilnu funkcionalitāti, vai arī pastāv deformācijas un izturības zuduma riski pēc ilgākas lietošanas, palīdzu rast izeju no šādām situācijām nodrošinot, ka gala produkts ir augstākās kvalitātes, funkcionāls un ilgtspējīgs. Ja darba procesā ir paredzami sarežģījumi, laicīgi brīdinu par šādu iespējamību.

Materiāli un furnitūra tiek iegādāti pie lielākajiem izplatītājiem un ražotājiem Latvijā, piedāvājumā arī materiāli un furnitūra, ko nav iespējams iegādāties uzreiz, bet iespējams pasūtīt no ražotāja.                                                                                                                                                                                                        

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Ilmārs Ķīsis

tel. 26370740